Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dracart
Movie Buff - 152 Films Ranked
Member Since: Jan 23, 2009
Location: Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 21 Grams (2003) - Jan 23, 2009
80 Antz (1998) - Jan 23, 2009
83 Speed (1994) - Jan 23, 2009
78 Ichi the Killer (2001) - Jan 23, 2009
78 From Hell (2001) - Jan 23, 2009
79 Unbreakable (2000) - Jan 23, 2009
84 28 Days Later (2002) - Jan 23, 2009
75 Look Who's Talking (1989) - Jan 23, 2009
91 The Big Lebowski (1998) - Jan 23, 2009
91 Natural Born Killers (1994) - Jan 23, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dracart. Why not go rank more films, then come back and check it out again?