Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
draftbeer
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Jul 27, 2009
Location: Turkey
Recent Rankings
100 2001: A Space Odyssey (1968) - Jul 27, 2009
97 The Big Lebowski (1998) - Jul 27, 2009
75 Braveheart (1995) - Jul 27, 2009
55 Total Recall (1990) - Jul 27, 2009
35 Eraser (1996) - Jul 27, 2009
60 Alien (1979) - Jul 27, 2009
35 Insomnia (2002) - Jul 27, 2009
74 Million Dollar Baby (2004) - Jul 27, 2009
73 Batman Returns (1992) - Jul 27, 2009
75 Bicycle Thieves (1948) - Jul 27, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with draftbeer. Why not go rank more films, then come back and check it out again?