Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dragno
Movie Buff - 203 Films Ranked
Member Since: Sep 8, 2008
Recent Rankings
70 Blood Simple (1984) - Sep 08, 2008
70 Intolerable Cruelty (2003) - Sep 08, 2008
70 Shrek (2001) - Sep 08, 2008
75 The Departed (2006) - Sep 08, 2008
45 Hannibal (2001) - Sep 08, 2008
80 Oldboy (2003) - Sep 08, 2008
45 Mission: Impossible (1996) - Sep 08, 2008
80 The Hudsucker Proxy (1994) - Sep 08, 2008
70 Traffic (2000) - Sep 08, 2008
75 Back to the Future (1985) - Sep 08, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dragno. Why not go rank more films, then come back and check it out again?