dragonkickn

dragonkickn
Movie Buff - 145 Film Ratings
Member Since: 30 Dec 2007
Location: Madison, WI, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I'm farily awesome, generally speaking.

more Recent Ratings

85 83% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 30 Dec 2007
92 95% Jurassic Park (1993) - Rated 30 Dec 2007
89 89% Hero (2002) - Rated 30 Dec 2007
45 25% Flightplan (2005) - Rated 30 Dec 2007
49 36% Inside Man (2006) - Rated 30 Dec 2007
41 18% Toy Story 2 (1999) - Rated 30 Dec 2007
32 4% World Trade Center (2006) - Rated 30 Dec 2007
48 34% Jerry Maguire (1996) - Rated 30 Dec 2007
62 61% Anaconda (1997) - Rated 30 Dec 2007
89 89% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Rated 30 Dec 2007