![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
drak | |
![]() |
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2006
Location: Czech Republic
|

| 85 | Amadeus (1984) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 55 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 60 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 70 | As Good As It Gets (1997) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Batman (1989) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Black Hawk Down (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |