![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dramaqueen | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Nov 11, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 30 | The Breakfast Club (1985) - Nov 11, 2008 |
| 20 | The Waterboy (1998) - Nov 11, 2008 |
| 35 | The Matrix (1999) - Nov 11, 2008 |
| 65 | Predator (1987) - Nov 11, 2008 |
| 85 | The Lion King (1994) - Nov 11, 2008 |
| 30 | Home Alone (1990) - Nov 11, 2008 |
| 40 | Pan's Labyrinth (2006) - Nov 11, 2008 |
| 70 | Arachnophobia (1990) - Nov 11, 2008 |
| 70 | Waterworld (1995) - Nov 11, 2008 |
| 40 | Batman Returns (1992) - Nov 11, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |