![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dranove | |
![]() |
Movie Buff - 139 Films Ranked
Member Since: Nov 2, 2009
Location: USA
|

| 100 | Children of Paradise (1945) - Nov 02, 2009 |
| 96 | Singin' in the Rain (1952) - Nov 02, 2009 |
| 65 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Nov 02, 2009 |
| 90 | Stardust Memories (1980) - Nov 02, 2009 |
| 70 | Happy Gilmore (1996) - Nov 02, 2009 |
| 40 | Paul Blart: Mall Cop (2009) - Nov 02, 2009 |
| 90 | Blazing Saddles (1974) - Nov 02, 2009 |
| 80 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Nov 02, 2009 |
| 78 | Office Space (1999) - Nov 02, 2009 |
| 82 | Titanic (1997) - Nov 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |