![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
draven99 | |
![]() |
Movie Buff - 347 Films Ranked
Member Since: Apr 10, 2006
Location: NY, USA
|

| 90 | Gran Torino (2008) - Jul 19, 2009 |
| 85 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 15 | Alone in the Dark (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | American Wedding (2003) - Aug 13, 2007 |
| 35 | The Amityville Horror (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Animation Show 2005 (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |