![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
draztickpoet | |
![]() |
Movie Buff - 170 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Omaha, NE, USA
|

| 75 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Sep 13, 2009 |
| 96 | Titan A.E. (2000) - Sep 13, 2009 |
| 95 | The Breakfast Club (1985) - Sep 13, 2009 |
| 30 | An Officer and a Gentleman (1982) - Aug 18, 2009 |
| 89 | Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Batman (1989) - Aug 18, 2009 |
| 77 | Love Actually (2003) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Predator (1987) - Aug 18, 2009 |
| 68 | Elf (2003) - Aug 18, 2009 |
| 92 | Ghostbusters (1984) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |