![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
drcdiva | |
![]() |
Movie Buff - 125 Films Ranked
Member Since: Jul 16, 2006
|

| 100 | Shrek 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Haunted Mansion (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Maid in Manhattan (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Oliver Twist (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Bloodsport (1988) - Aug 13, 2007 |
| 100 | 101 Dalmatians (1961) - Aug 13, 2007 |
| 50 | My Blue Heaven (1990) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Vacation (1983) - Aug 13, 2007 |
| 45 | The Hot Chick (2002) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Thirteen Ghosts (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |