![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
drdoom | |
![]() |
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Jul 9, 2009
Location: Turkey
|

| 70 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Jul 09, 2009 |
| 70 | Devil's Advocate (1997) - Jul 09, 2009 |
| 80 | Con Air (1997) - Jul 09, 2009 |
| 60 | King Kong (2005) - Jul 09, 2009 |
| 80 | X-Men: The Last Stand (2006) - Jul 09, 2009 |
| 80 | Cube (1997) - Jul 09, 2009 |
| 80 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Jul 09, 2009 |
| 60 | Be Kind Rewind (2008) - Jul 09, 2009 |
| 50 | Magnolia (1999) - Jul 09, 2009 |
| 80 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Jul 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |