![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dreadlord | |
![]() |
Film Freak - 638 Films Ranked
Member Since: Jun 27, 2006
Location: Gainesville, FL, USA
|

| 20 | Melancholia (2011) - Mar 19, 2012 |
| 95 | John Carter (2012) - Mar 12, 2012 |
| 90 | Planet Terror (2007) - Feb 26, 2012 |
| 94 | Inglourious Basterds (2009) - Feb 26, 2012 |
| 99 | Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Feb 26, 2012 |
| 83 | Miller's Crossing (1990) - Feb 26, 2012 |
| 90 | How to Train Your Dragon (2010) - Feb 26, 2012 |
| 91 | The Graduate (1967) - Feb 26, 2012 |
| 80 | Duck Soup (1933) - Feb 26, 2012 |
| 85 | Spirited Away (2002) - Feb 26, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |