![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
drecun | |
![]() |
Movie Buff - 251 Films Ranked
Member Since: Sep 18, 2010
Location: Serbia
|

| 80 | Mary and Max (2009) - Sep 18, 2010 |
| 85 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Sep 18, 2010 |
| 80 | Speed (1994) - Sep 18, 2010 |
| 75 | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Sep 18, 2010 |
| 65 | The Great Dictator (1940) - Sep 18, 2010 |
| 65 | The Shining (1980) - Sep 18, 2010 |
| 85 | The Mummy (1999) - Sep 18, 2010 |
| 60 | Van Helsing (2004) - Sep 18, 2010 |
| 80 | Ghostbusters (1984) - Sep 18, 2010 |
| 70 | The Blues Brothers (1980) - Sep 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |