Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
drew85
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Mar 7, 2009
Location: USA
Recent Rankings
95 Tombstone (1993) - Mar 07, 2009
75 Bruce Almighty (2003) - Mar 07, 2009
70 The Legend of Zorro (2005) - Mar 07, 2009
75 Hook (1991) - Mar 07, 2009
90 The Green Mile (1999) - Mar 07, 2009
90 Blade Runner (1982) - Mar 07, 2009
50 Groundhog Day (1993) - Mar 07, 2009
60 Blade (1998) - Mar 07, 2009
85 Gladiator (2000) - Mar 07, 2009
90 Hannibal (2001) - Mar 07, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with drew85. Why not go rank more films, then come back and check it out again?