Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
drinkin_park
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Aug 31, 2010
Location: Plovdiv, Bulgaria
Recent Rankings
100 Fight Club (1999) - Aug 31, 2010
Mini-Review: the best damn movie everywhere. I watched this over 15 times and I'm gonna watch again very soon.
50 Cop Out (2010) - Aug 31, 2010
75 From Paris with Love (2010) - Aug 31, 2010
65 The A-Team (2010) - Aug 31, 2010
85 Unthinkable (2010) - Aug 31, 2010
Mini-Review: I love it!
65 Remember Me (2010) - Aug 31, 2010
Mini-Review: I like this more than the Twilight saga
75 Grown Ups (2010) - Aug 31, 2010
80 Edge of Darkness (2010) - Aug 31, 2010
50 Kick-Ass (2010) - Aug 31, 2010
60 Shutter Island (2010) - Aug 31, 2010
Mini-Review: damn long movie, but it's worth watching it.
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with drinkin_park. Why not go rank more films, then come back and check it out again?