![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
drivard | |
![]() |
Movie Buff - 136 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Man on Fire (2004) - Aug 30, 2009 |
| 87 | Blade II (2002) - Aug 29, 2009 |
| 93 | Blade (1998) - Aug 26, 2009 |
| 89 | The Waterboy (1998) - Aug 26, 2009 |
| 92 | Schindler's List (1993) - Aug 26, 2009 |
| 97 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Aug 26, 2009 |
| 88 | Hotel Rwanda (2004) - Aug 26, 2009 |
| 89 | Click (2006) - Aug 26, 2009 |
| 92 | The Aviator (2004) - Aug 26, 2009 |
| 88 | Star Wars: The Clone Wars (2008) - Aug 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |