drjumanji

drjumanji
Movie Buff - 187 Film Ratings
Member Since: 25 Oct 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 65% Ghostbusters II (1989) - Rated 25 Oct 2013
75 75% Ghostbusters (1984) - Rated 25 Oct 2013
55 34% Evolution (2001) - Rated 25 Oct 2013
15 6% My Super Ex-Girlfriend (2006) - Rated 25 Oct 2013
85 90% Back to the Future Part III (1990) - Rated 25 Oct 2013
80 84% Back to the Future Part II (1989) - Rated 25 Oct 2013
75 75% Batman (1989) - Rated 25 Oct 2013
40 20% Alice in Wonderland (2010) - Rated 25 Oct 2013
60 41% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 25 Oct 2013
85 90% Moon (2009) - Rated 25 Oct 2013