Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
drn123
Flick Fan - 78 Films Ranked
Member Since: Dec 5, 2006
Location: Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
20 Independence Day (1996) - Dec 05, 2006
54 Napoleon Dynamite (2004) - Dec 05, 2006
57 Tremors (1990) - Dec 05, 2006
70 After Hours (1985) - Dec 05, 2006
70 Alien (1979) - Dec 05, 2006
65 A History of Violence (2005) - Dec 05, 2006
60 The Running Man (1987) - Dec 05, 2006
68 The Fly (1986) - Dec 05, 2006
50 Requiem for a Dream (2000) - Dec 05, 2006
60 The Matrix Revolutions (2003) - Dec 05, 2006
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with drn123. Why not go rank more films, then come back and check it out again?