![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dro | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Jul 12, 2011
|
| 85 | They Live (1988) - Jul 12, 2011 |
| 80 | Enter the Dragon (1973) - Jul 12, 2011 |
| 79 | Total Recall (1990) - Jul 12, 2011 |
| 79 | The Terminator (1984) - Jul 12, 2011 |
| 79 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jul 12, 2011 |
| 80 | The Matrix (1999) - Jul 12, 2011 |
| 80 | The Edge (1997) - Jul 12, 2011 |
| 80 | The Blind Swordsman: Zatoichi (2003) - Jul 12, 2011 |
| 80 | Vampire's Kiss (1989) - Jul 12, 2011 |
| 79 | Scanners (1981) - Jul 12, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |