![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
droid | |
![]() |
Movie Buff - 189 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2011
Location: Portugal
|

| 81 | That Obscure Object of Desire (1977) - Oct 11, 2011 |
| 84 | Ausente (2011) - Sep 22, 2011 |
| 61 | Kick-Ass (2010) - Sep 15, 2011 |
| 67 | A Cry in the Dark (1988) - Sep 02, 2011 |
| 84 | Two Drifters (2005) - Aug 30, 2011 |
| 51 | To Die Like a Man (2009) - Aug 30, 2011 |
| 64 | Beginners (2011) - Aug 30, 2011 |
| 76 | Jack (1996) - Aug 25, 2011 |
| 75 | Spider-Man (2002) - Aug 25, 2011 |
| 76 | Raging Bull (1980) - Aug 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |