![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dropdeadd | |
![]() |
Movie Buff - 383 Films Ranked
Member Since: Dec 5, 2008
|

| 70 | X-Men: First Class (2011) - Jan 08, 2012 |
| 85 | Midnight in Paris (2011) - Jan 08, 2012 |
| 80 | Young Adult (2011) - Jan 08, 2012 |
| 80 | The Adventures of Tintin (2011) - Jan 08, 2012 |
| 80 | The Help (2011) - Jan 08, 2012 |
| 60 | Riff-Raff (1990) - Nov 19, 2011 |
| 80 | Naked (1993) - Nov 19, 2011 |
| 75 | Contagion (2011) - Oct 28, 2011 |
| 70 | Crazy, Stupid, Love (2011) - Sep 27, 2011 |
| 85 | Friends with Benefits (2011) - Sep 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |