![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
drosinger | |
![]() |
Movie Buff - 366 Films Ranked
Member Since: Apr 20, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 75 | Frida (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Squid and the Whale (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Breakfast Club (1985) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Walk the Line (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Everything Is Illuminated (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Broken Flowers (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Splash (1984) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Madagascar (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Producers (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Brokeback Mountain (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |