Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
drproteus
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: USA
Recent Rankings
90 Clerks (1994) - Sep 23, 2010
100 Yojimbo (1961) - Sep 20, 2010
100 Catch Me If You Can (2002) - Sep 20, 2010
100 Shaun of the Dead (2004) - Sep 20, 2010
100 Wasabi (2001) - Sep 20, 2010
100 Léon: The Professional (1994) - Sep 20, 2010
100 Oldboy (2003) - Sep 20, 2010
100 True Romance (1993) - Sep 20, 2010
100 The Princess Bride (1987) - Sep 20, 2010
100 Pulp Fiction (1994) - Sep 20, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with drproteus. Why not go rank more films, then come back and check it out again?