![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
drreza | |
![]() |
Film Freak - 532 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2010
Location: Tehran, Tehran, Iran
|
|
Bio: just a filmoholic
| |

| 60 | Last Year at Marienbad (1961) - Apr 26, 2011 |
| 93 | Fireworks Wednesday (2006) - Apr 14, 2011 |
| 95 | A Separation (2011) - Apr 14, 2011 |
| 90 | Another Year (2010) - Apr 14, 2011 |
| 50 | Uncle Boonmee Who Can Recall His Past Lives (2010) - Apr 13, 2011 |
| 90 | Seven (1995) - Mar 23, 2011 |
| 84 | Tuesday, After Christmas (2010) - Mar 23, 2011 |
| 90 | Oldboy (2003) - Mar 23, 2011 |
| 88 | Mother (2009) - Mar 23, 2011 |
| 80 | The Graduate (1967) - Mar 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |