![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
drrwise | |
![]() |
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Mar 26, 2009
|

| 95 | The Silence of the Lambs (1991) - Oct 11, 2009 |
| 53 | Training Day (2001) - Mar 26, 2009 |
| 53 | Lost Highway (1997) - Mar 26, 2009 |
| 63 | Minority Report (2002) - Mar 26, 2009 |
| 11 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Mar 26, 2009 |
| 97 | The Sixth Sense (1999) - Mar 26, 2009 |
| 27 | Scream (1996) - Mar 26, 2009 |
| 35 | Mission to Mars (2000) - Mar 26, 2009 |
| 87 | No Country for Old Men (2007) - Mar 26, 2009 |
| 87 | I, Robot (2004) - Mar 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |