Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Audition (1999)
the Blog Two New Genres: History ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
drsomers
Cinema Addict - 1230 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: USA
Recent Rankings
52 T2 Avatar (2009) - Jan 09, 2010
59 T4 Astro Boy (2009) - Dec 12, 2009
85 T9 Saraband (2003) - Dec 10, 2009
95 T10 Mulholland Drive (2001) - Dec 10, 2009
95 T10 Yi Yi (2000) - Dec 10, 2009
93 T10 In the Mood for Love (2000) - Dec 10, 2009
71 T6 Owning Mahowny (2003) - Dec 05, 2009
83 T9 Waking Life (2001) - Dec 05, 2009
68 T6 Invictus (2009) - Dec 05, 2009
85 T9 Mon oncle (1958) - Dec 02, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with drsomers. Why not go rank more films, then come back and check it out again?
drsomers's Favorite...
ActorsBill Murray