drumhead33

drumhead33
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 09 May 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 56% Paycheck (2003) - Rated 14 Aug 2007
85 36% Mr. Deeds (2002) - Rated 14 Aug 2007
87 56% Payback (1999) - Rated 14 Aug 2007
88 70% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
86 43% Elf (2003) - Rated 14 Aug 2007
88 70% Ghostbusters II (1989) - Rated 14 Aug 2007
87 56% Pleasantville (1998) - Rated 14 Aug 2007
41 1% Saving Silverman (2001) - Rated 14 Aug 2007
90 89% Saving Private Ryan (1998) - Rated 14 Aug 2007
84 26% The Count of Monte Cristo (2002) - Rated 14 Aug 2007