Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Star Trek Into Darkness...
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
drumly
Film Freak - 595 Films Ranked
Member Since: Sep 10, 2007
Location: Calgary, Canada
Recent Rankings
65 T3 The Thomas Crown Affair (1999) - Oct 23, 2007
75 T6 Mystic River (2003) - Oct 23, 2007
70 T5 The Good Shepherd (2006) - Oct 23, 2007
89 T10 Mulholland Drive (2001) - Oct 23, 2007
65 T3 Miss Congeniality (2000) - Oct 23, 2007
68 T4 Never Been Kissed (1999) - Oct 23, 2007
68 T4 The Last Temptation of Christ (1988) - Oct 23, 2007
45 T1 D2: The Mighty Ducks (1994) - Oct 23, 2007
79 T8 The Running Man (1987) - Oct 23, 2007
68 T4 The Dukes of Hazzard (2005) - Oct 23, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with drumly. Why not go rank more films, then come back and check it out again?