Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
drummerx357
Film Freak - 578 Films Ranked
Member Since: Jan 31, 2011
Location: USA
Recent Rankings
85 The Woman in Black (2012) - May 28, 2012
88 Kiki's Delivery Service (1989) - May 28, 2012
58 Hollow Man (2000) - May 23, 2012
89 Moon (2009) - May 18, 2012
90 The Avengers (2012) - May 14, 2012
82 Get Him to the Greek (2010) - Apr 29, 2012
91 Hugo (2011) - Apr 29, 2012
81 Rio (2011) - Apr 23, 2012
86 The Crazies (2010) - Apr 21, 2012
95 The Cabin in the Woods (2012) - Apr 21, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with drummerx357. Why not go rank more films, then come back and check it out again?