drunkenewok

drunkenewok
Film Freak - 907 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Denver, CO, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 47% Crocodile Dundee II (1988) - Rated 14 Feb 2012
65 31% Mirrors (2008) - Rated 14 Feb 2012
75 65% Sahara (2005) - Rated 14 Feb 2012
75 65% The Butterfly Effect (2004) - Rated 14 Feb 2012
65 31% Last Action Hero (1993) - Rated 14 Feb 2012
70 47% Dante's Peak (1997) - Rated 14 Feb 2012
60 16% Little Nicky (2000) - Rated 14 Feb 2012
80 80% Beowulf (2007) - Rated 14 Feb 2012
75 65% Baby's Day Out (1994) - Rated 14 Feb 2012
85 90% Pitch Black (2000) - Rated 14 Feb 2012