![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
drydawn | |
![]() |
Movie Buff - 103 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Birmin, Alabama, USA
|
|
Bio: God, I love the cinema.
| |

| 85 | TransAmerica (2005) - Sep 12, 2009 |
| 85 | Roger & Me (1989) - Sep 12, 2009 |
| 85 | Naked Gun 33 1/3: The Final Insult (1994) - Sep 12, 2009 |
| 80 | Bringing Up Baby (1938) - Sep 12, 2009 |
| 90 | Mrs. Doubtfire (1993) - Sep 12, 2009 |
| 80 | A Night at the Roxbury (1998) - Sep 12, 2009 |
| 91 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Sep 12, 2009 |
| 75 | The Haunted Mansion (2003) - Sep 12, 2009 |
| 85 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Sep 12, 2009 |
| 80 | So I Married an Axe Murderer (1993) - Sep 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |