drzuhal

drzuhal
Film Freak - 647 Film Ratings
Member Since: 30 Jan 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 57% Run Lola Run (1998) - Rated 28 Aug 2016
88 74% The Others (2001) - Rated 28 Aug 2016
90 84% Primal Fear (1996) - Rated 28 Aug 2016
90 84% Zootopia (2016) - Rated 28 Aug 2016
99 99% Game of Thrones (2011) - Rated 28 Aug 2016
99 99% The Walking Dead (2010) - Rated 28 Aug 2016
86 63% Maleficent (2014) - Rated 08 Dec 2015
92 91% Wild Tales (2014) - Rated 08 Dec 2015
85 57% I Origins (2014) - Rated 08 Dec 2015
70 17% The DUFF (2015) - Rated 08 Dec 2015