![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dsantat | |
![]() |
Movie Buff - 104 Films Ranked
Member Since: Sep 12, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 91 | Total Recall (1990) - Sep 12, 2007 |
| 71 | Dracula: Dead and Loving It (1995) - Sep 12, 2007 |
| 80 | The Mummy Returns (2001) - Sep 12, 2007 |
| 80 | The Fan (1996) - Sep 12, 2007 |
| 89 | The Terminator (1984) - Sep 12, 2007 |
| 91 | Full Metal Jacket (1987) - Sep 12, 2007 |
| 90 | Snatch (2000) - Sep 12, 2007 |
| 89 | Apocalypse Now (1979) - Sep 12, 2007 |
| 85 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Sep 12, 2007 |
| 90 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Sep 12, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |