![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dsofrank | |
![]() |
Movie Buff - 118 Films Ranked
Member Since: Jan 16, 2007
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 75 | Seven (1995) - Jan 26, 2007 |
| 70 | The Exorcist (1973) - Jan 26, 2007 |
| 75 | Edward Scissorhands (1990) - Jan 26, 2007 |
| 0 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Jan 26, 2007 |
| 80 | Casablanca (1942) - Jan 26, 2007 |
| 20 | Halloween (1978) - Jan 26, 2007 |
| 70 | Airplane! (1980) - Jan 26, 2007 |
| 60 | As Good As It Gets (1997) - Jan 16, 2007 |
| 80 | Shaun of the Dead (2004) - Jan 16, 2007 |
| 90 | Rear Window (1954) - Jan 16, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |