![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dsp50 | |
![]() |
Film Freak - 692 Films Ranked
Member Since: Apr 7, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Tommy Boy (1995) - Jun 10, 2011 |
| 90 | Network (1976) - Jun 10, 2011 |
| 65 | I Am Legend (2007) - Jun 10, 2011 |
| 40 | Saw (2003) - Jun 10, 2011 |
| 55 | The Haunting (1999) - Jun 10, 2011 |
| 80 | Planet of the Apes (1968) - Jun 10, 2011 |
| 65 | Friday the 13th (1980) - Jun 10, 2011 |
| 77 | Memento (2001) - Oct 11, 2010 |
| 95 | Dr. No (1962) - Oct 11, 2010 |
| 68 | The Devil Wears Prada (2006) - Oct 11, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |