![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dsullo | |
![]() |
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 100 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Aug 19, 2009 |
| 95 | Goldfinger (1964) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Goodfellas (1990) - Aug 19, 2009 |
| 50 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Aug 19, 2009 |
| 85 | Casablanca (1942) - Aug 19, 2009 |
| 50 | Rocky IV (1985) - Aug 19, 2009 |
| 20 | Broken Arrow (1996) - Aug 19, 2009 |
| 20 | The Abyss (1989) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Ocean's Eleven (2001) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Predator (1987) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |