![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dtcdthingy | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2006
Location: UK
|
|
Bio: Criticker are a big bunch of cunts
| |

| 80 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Birthday Girl (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Bourne Supremacy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | A Cinderella Story (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Downfall (2004) - Aug 13, 2007 |
| 45 | How the Grinch Stole Christmas (2000) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Duplex (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | From Dusk Till Dawn (1996) - Aug 13, 2007 |
| 70 | A Guy Thing (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |