![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dtester | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Nov 26, 2011
Location: Israel
|

| 72 | Runaway Bride (1999) - Nov 26, 2011 |
| 70 | Lost in Translation (2003) - Nov 26, 2011 |
| 70 | My Best Friend's Wedding (1997) - Nov 26, 2011 |
| 75 | There's Something About Mary (1998) - Nov 26, 2011 |
| 80 | You've Got Mail (1998) - Nov 26, 2011 |
| 79 | Must Love Dogs (2005) - Nov 26, 2011 |
| 99 | The Princess Bride (1987) - Nov 26, 2011 |
| 66 | Mr. Deeds (2002) - Nov 26, 2011 |
| 75 | Hitch (2005) - Nov 26, 2011 |
| 55 | Knocked Up (2007) - Nov 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |