![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dubmun | |
![]() |
Movie Buff - 182 Films Ranked
Member Since: Dec 29, 2008
Location: USA
|

| 75 | Firewall (2006) - Mar 05, 2009 |
| 90 | X2: X-Men United (2003) - Mar 05, 2009 |
| 85 | Shakespeare in Love (1998) - Mar 05, 2009 |
| 85 | School of Rock (2003) - Mar 05, 2009 |
| 50 | The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008) - Mar 05, 2009 |
| 85 | The Fifth Element (1997) - Mar 05, 2009 |
| 80 | Face/Off (1997) - Mar 05, 2009 |
| 90 | The SpongeBob SquarePants Movie (2004) - Mar 05, 2009 |
| 85 | The Mothman Prophecies (2002) - Mar 05, 2009 |
| 70 | True Lies (1994) - Mar 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |