dubya

dubya
Movie Buff - 125 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 94% Ai no mukidashi (2008) - Rated 21 May 2016
96 87% Aguirre: The Wrath of God (1972) - Rated 25 Feb 2015
78 20% Ben-Hur: A Tale of the Christ (1925) - Rated 25 Feb 2015
83 34% The Dark Knight (2008) - Rated 25 Feb 2015
85 42% Brazil (1985) - Rated 25 Feb 2015
88 54% The Godfather: Part II (1974) - Rated 25 Feb 2015
89 58% Yojimbo (1961) - Rated 25 Feb 2015
90 63% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 24 Feb 2015
86 46% Saving Private Ryan (1998) - Rated 23 Feb 2015
84 38% The King's Speech (2010) - Rated 23 Feb 2015