![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dudelaxer | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 83 | Law Abiding Citizen (2009) - Aug 15, 2010 |
| 87 | District 9 (2009) - Sep 03, 2009 |
| 85 | Role Models (2008) - Sep 03, 2009 |
| 100 | The Shining (1980) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Blow (2001) - Aug 18, 2009 |
| 90 | This Is Spinal Tap (1984) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Waiting for Guffman (1996) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Best in Show (2000) - Aug 18, 2009 |
| 87 | Wedding Crashers (2005) - Aug 18, 2009 |
| 95 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |