![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
duel | |
![]() |
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Dec 9, 2006
Location: Turkey
|

| 85 | American Beauty (1999) - Jan 09, 2007 |
| 70 | Amen (2002) - Jan 09, 2007 |
| 85 | Amélie (2001) - Jan 09, 2007 |
| 70 | Amarcord (1973) - Jan 09, 2007 |
| 85 | Amadeus (1984) - Jan 09, 2007 |
| 30 | Alphaville (1965) - Jan 09, 2007 |
| 70 | Almost Famous (2000) - Jan 09, 2007 |
| 75 | All the President's Men (1976) - Jan 09, 2007 |
| 75 | All That Jazz (1979) - Jan 09, 2007 |
| 80 | All Quiet on the Western Front (1930) - Jan 09, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |