![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
duffbomb | |
![]() |
Movie Buff - 179 Films Ranked
Member Since: Jul 11, 2006
Location: USA
|

| 90 | Taxi Driver (1976) - Dec 14, 2008 |
| 55 | Akira (1988) - Dec 14, 2008 |
| 80 | The Crow (1994) - Dec 14, 2008 |
| 80 | American Beauty (1999) - Dec 14, 2008 |
| 95 | Fight Club (1999) - Dec 14, 2008 |
| 70 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Dec 14, 2008 |
| 65 | Top Gun (1986) - Dec 14, 2008 |
| 85 | The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007) - Dec 14, 2008 |
| 70 | Ed Wood (1994) - Dec 14, 2008 |
| 45 | The Wedding Date (2005) - Dec 14, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |