![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
duffy | |
![]() |
Film Freak - 783 Films Ranked
Member Since: Mar 1, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | No Direction Home: Bob Dylan (2005) - Mar 01, 2008 |
| 83 | Cyrano de Bergerac (1990) - Mar 01, 2008 |
| 84 | Red Desert (1964) - Mar 01, 2008 |
| 85 | The Passenger (1975) - Mar 01, 2008 |
| 92 | Wild Strawberries (1957) - Mar 01, 2008 |
| 94 | Cries and Whispers (1972) - Mar 01, 2008 |
| 88 | Autumn Sonata (1978) - Mar 01, 2008 |
| 97 | Fanny and Alexander (1982) - Mar 01, 2008 |
| 89 | Day for Night (1973) - Mar 01, 2008 |
| 93 | The 400 Blows (1959) - Mar 01, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |