Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
duhstin
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Jul 4, 2009
Location: USA
Recent Rankings
100 Amélie (2001) - Jul 04, 2009
100 Auntie Mame (1958) - Jul 04, 2009
80 The Eyes of Tammy Faye (2000) - Jul 04, 2009
100 Grey Gardens (1975) - Jul 04, 2009
100 Cold Comfort Farm (1995) - Jul 04, 2009
100 Sex and the City (2008) - Jul 04, 2009
100 The First Wives Club (1996) - Jul 04, 2009
100 The House of Yes (1997) - Jul 04, 2009
100 Brideshead Revisited (1981) - Jul 04, 2009
100 Brideshead Revisited (2008) - Jul 04, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with duhstin. Why not go rank more films, then come back and check it out again?