![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
duluoztrip | |
![]() |
Movie Buff - 223 Films Ranked
Member Since: Apr 3, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 81 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 57 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Armageddon (1998) - Aug 13, 2007 |
| 81 | Army of Darkness (1993) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Assault on Precinct 13 (2005) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Backdraft (1991) - Aug 13, 2007 |
| 91 | Bad Lieutenant (1992) - Aug 13, 2007 |
| 96 | Barton Fink (1991) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Basic Instinct (1992) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |