![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dumanx | |
![]() |
Film Freak - 779 Films Ranked
Member Since: Jan 9, 2010
Location: 35120, izmir, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 68 | Beauty and the Beast (1991) - Feb 09, 2012 |
| 63 | Something's Gotta Give (2003) - Feb 09, 2012 |
| 83 | Yi Yi (2000) - Feb 07, 2012 |
| 84 | Paprika (2006) - Feb 04, 2012 |
| 74 | La prima cosa bella (2010) - Feb 03, 2012 |
| 77 | The Girl Who Leapt Through Time (2006) - Feb 01, 2012 |
| 69 | Only Yesterday (1991) - Feb 01, 2012 |
| 76 | Children Who Chase Lost Voices from Deep Below (2011) - Feb 01, 2012 |
| 65 | 5 Centimeters per Second (2007) - Feb 01, 2012 |
| 42 | How Do You Know (2010) - Jan 24, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |