Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Who here is in Toronto?
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dumbjaw
Cinema Addict - 1948 Films Ranked
Member Since: May 1, 2007
Location: Amsterdam, Netherlands
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
82 Tanner '88 (1988) - Jan 22, 2012
64 Popeye (1980) - Jan 22, 2012
70 State of Siege (1972) - Jan 16, 2012
64 Strange Days (1995) - Jan 11, 2012
68 The Quiet Earth (1985) - Jan 02, 2012
62 The Company (2007) - Dec 31, 2011
68 The Ides of March (2011) - Dec 25, 2011
72 Contagion (2011) - Dec 22, 2011
64 Wild Man Blues (1997) - Dec 12, 2011
60 Midnight in Paris (2011) - Dec 12, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dumbjaw. Why not go rank more films, then come back and check it out again?