duncmasta89

duncmasta89
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Greensboro, NC, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 70% Gamer (2009) - Rated 12 Feb 2012
85 35% Hancock (2008) - Rated 12 Feb 2012
90 70% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 12 Feb 2012
75 5% Reservoir Dogs (1992) - Rated 12 Feb 2012
98 95% Kingdom of Heaven (2005) - Rated 12 Feb 2012
87 55% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 12 Feb 2012
85 35% 300 (2007) - Rated 12 Feb 2012
80 15% National Treasure (2004) - Rated 12 Feb 2012
85 35% Underworld (2003) - Rated 12 Feb 2012
95 85% The Da Vinci Code (2006) - Rated 12 Feb 2012