duplacky

duplacky
Movie Buff - 104 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 93% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 24 Mar 2007
85 78% Life of Brian (1979) - Rated 24 Mar 2007
40 4% Saw II (2005) - Rated 24 Mar 2007
70 31% Thank You for Smoking (2006) - Rated 24 Mar 2007
20 0% Meet Joe Black (1998) - Rated 24 Mar 2007
75 46% The Descent (2005) - Rated 24 Mar 2007
60 16% Sin City (2005) - Rated 24 Mar 2007
80 63% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 24 Mar 2007
65 22% The Others (2001) - Rated 24 Mar 2007
80 63% Shakespeare in Love (1998) - Rated 24 Mar 2007